Marcin Gruzja, Kaukaz

Zdjęcia z Batumi, czyli wiosna nad Morzem Czarnym na 40 pięknych fotografiach

Facebooktwitter

Dziś, w kolejnej naszej galerii zdjęć – zdjęcia z Batumi, zabieramy Was do miasta z piosenki Filipinek. Spędziliśmy tam święta Wielkiej Nocy. Kiedy u nas nadchodził ostatni już atak zimy, w Batumi było piękne, prawie już lato. Miasto ma przeważnie złą opinię wśród turystów z Polski, w internecie oraz na blogach ciężko znaleźć coś pochlebnego na jego temat. Samo Batumi opisaliśmy w osobnej notatce. Nam najsłynniejszy, czarnomorski kurort się podobał. Mnie osobiście bardziej niż bułgarska Warna, rumuńska Konstanca czy Burgas. Gruzini włożyli naprawdę ogromne pieniądze w uczynienie z niego naprawdę atrakcyjnego miejsca. Rzecz jasna nie jest to punkt dla turystów szukających górskiej Gruzji, ale kilka dni relaksu nad Morzem Czarnym nie będzie dla Was czasem straconym. Zdjęcia z Batumi czekają, zatem zapraszam do oglądania:

 

Na początek nowa część miasta:

 

Batumi to przede wszystkim piękne Morze Czarne. W marcu bardzo ładnie prezentowały się ośnieżone szczyty Kaukazu w tle. Popatrzcie:

 

 

W Batumi jest także kilka zabytków, które wprawdzie giną w otoczeniu nowej zabudowy, ale warto je obejrzeć:

 

 

Jednak największe wrażenie robi miasto nocą. Zdjęcia z Batumi nocą wyglądają tak:

 

 

Szukając trochę wytchnienia na łonie przyrody, trzeciego dnia wybraliśmy się w okolice Batumi:

 

 

Jeżeli podobała Ci się nasza galeria zdjęć z Batumi a chciałbyś więcej informacji, zdjęć oraz filmów zapraszamy do wsparcia naszego niekomercyjnego bloga i  polubienia naszego fejsbooka. Dziękujemy 🙂 🙂 🙂 

 

 

ZAPRASZAMY ABYŚCIE POZNALI LEPIEJ GRUZJĘ I ABCHAZJĘ

 

 

Przejdź do komentarzy

Facebooktwitter